Awatar użytkownika

yeske
Dyżurny Inżynier

Kasowanie nieaktywnych kont

Postautor: yeske » 22 paź 2009, 16:01

W okolicach najbliższego weekendu zamierzam wykasować część kont użytkowników wykazujących zerową aktywność na forum. Na pierwszy ogień pójdą wszystkie konta, które w ogóle nie zostały aktywowane i pozostają martwe. Jeśli będzie mi jeszcze mało krwi, zabiorę się za konta aktywowane, ale bez postów i nieużywane od co najmniej pół roku.
Jαrεκ

Zacząłem podejrzewać,
a teraz boję się, że wiem na pewno.
[José Carlos Somoza]

TEST
Awatar użytkownika

yeske
Dyżurny Inżynier

Linki do stron muzyków

Postautor: yeske » 20 lis 2007, 22:14

Proszę muzyków zainteresowanych umieszczeniem w prawej kolumnie forum linków do swoich stron www o prywatny kontakt ze mną w celu uzgodnienia i ew. aktualizacji danych.

Można skorzystać z linku 'Dodaj link' w tejże kolumnie.
Jαrεκ

Zacząłem podejrzewać,
[José Carlos Somoza]

Awatar użytkownika

yeske
Dyżurny Inżynier

Prace remontowe na serwerze

Postautor: yeske » 15 lis 2007, 18:07

W nocy z piątku na sobotę (16/17 listopada) nastąpi aktualizacja oprogramowania bazy danych, w oparciu o którą pracuje silnik forum. Trudno przewidzieć, jaki będzie tego skutek. Może się zdarzyć, że skrypty forum nie będą chciały poprawnie współpracować z nowym serwerem bazodanowym i forum pozostanie przez bliżej niekokreślony czas (do chwili zlokalizowania i usunięcia przyczyn ewentualnych błędów) nieczynne.

Mam nadzieję, że to skrajnie pesymistyczny scenariusz i do zatrzymania pracy forum nie dojdzie, niemniej uprzedzam wszystkich, że taka sytuacja może zaistnieć.
Jαrεκ

Zacząłem podejrzewać,
[José Carlos Somoza]

Awatar użytkownika

yeske
Dyżurny Inżynier

Czyszczenie kont użytkowników

Postautor: yeske » 20 sie 2007, 14:41

Na przełom września i października zaplanowane zostało czyszczenie kont użytkowników forum. Konta, które po rejestracji nie zostały aktywowane zostaną bezpowrotnie usunięte. Także aktywne konta z zerową ilością postów, na które przez ostatni rok nie nastąpiło logowanie, będą sukcesywnie kasowane.
Celem tych działań jest urealnienie wskazań licznika użytkowników - uniknięcie sztucznego nabijania liczby userów przez osoby nie odwiedzające forum.
Konta, na których zostały kiedykolwiek napisane jakieś posty, pozostaną oczywiście nienaruszone, bez względu na to, jak dawno nastąpiło ostatnie logowanie. Usunięte zostaną jedynie konta nie wykazujące żadnej aktywności.
Jαrεκ

Zacząłem podejrzewać,
[José Carlos Somoza]

Awatar użytkownika

yeske
Dyżurny Inżynier

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT!

Postautor: yeske » 01 kwie 2007, 0:19

Administracja forum informuje, że na mocy rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w ustawie nr 1592 z dnia 18 października 2006 roku o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów z późniejszą nowelizacją Prezydenta RP z dnia 14 lutego 2007 roku, a także rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie publicznych mediów elektronicznych, administracja została zobowiązana do podporządkowania się rygorowi powyższej ustawy i złożenia w terminie 30 dni, oświadczenia lustracyjnego (!!!) wg formularza załączonego do korespondencji oraz przeprowadzenia lustracji wszystkich piszących na forum osób, które wg wspomnianej ustawy stały się dziennikarzami mediów elektronicznych. Niedopełnienie obowiązku złożenia powyższego oświadczenia skutkuje wszczęciem przewidzianego ustawą postępowania wobec administracji strony a także blokadą adresu forum.studio-nagran.pl na czas trwania procedury lustracyjnej, w tym przypadku z dniem 02 kwietnia 2007 roku.

Administracja forum nie zamierza poddać się rygorom tej idiotycznej ustawy.

Studio Nagrań : Zastrzeżenia