Ogłoszenie
Studio Nagrań zostało przebudowane i uruchomione w oparciu o najnowsze dostępne skrypty phpBB. W procesie konwersji z dotychczasowej wersji ("by Przemo") mogły wystąpić drobne błędy. W przypadku dostrzeżenia jakichkolwiek nieprawidłowości proszę informować Administrację.

KraftwerkKraftwerku batalie sądowe

Moderatorzy: monsoon, fantomasz

Awatar użytkownika

Belmondo
Habitué
Jestem muzykiem: Nie wiem
Status: Offline

Post #112062 autor: Belmondo » 15 lis 2015, 10:22

Ostatni post z poprzedniej strony:

Kogos, kto jest z natury uczciwy nie trzeba do niczego przekonywac, po prostu bedzie uczciwy bez wzgledu na okolicznosci. Reszta bedzie szukac wymowek.

Proponuje skupic sie na sobie i szukac uczciwosci i szacunku najpierw u siebie, a nie u innych przywolujac mniej lub bardziej patologiczne przyklady, ktore do niczego nie maja przekonywac bo kazdy normalny czlowiek bedzie widzial i rozumial, ze to patologia.

musman76 pisze:Czy uważasz, że gdyby np. aktorzy mogli żyć z ról w samych ambitnych filmach, to zrezygnowaliby z kasy z reklam i seriali? Równie dobrze można by wierzyć w to, że dzięki pełnej ściągalności abonamentu z TVP znikną reklamy, telenowele i rolnik poszukujący żony.

Oczywiscie, ze tak. Powie Ci tak kazdy normalny aktor i kazdy artysta z dokladnoscia do tego, ze czasem od rzeczy ambitnyh tez trzeba odejsc, chocby dla samej higieny umyslu. To nie jest zadne zaklinanie rzeczywistosci. Byc moze nie dostrzegasz takiej i nie masz z taka stycznosci, bo zyjesz w innej, w ktorej wszystko jest szare. Trudno, co robic.
Mieszasz tu wiele tematow na raz. Rolnik nie zniknie, bo chca go ogladac ludzie, a to ze na tym mozna zarobic to jest inna kwestia. Tyle, ze tvp ma sie utrzymac, a nie zarabiac i ma byc dla wszystkich, a nie tylko dla tych, ktorzy chca ogladac teatr telewizji.
Let us be thankful we have commerce. Buy more. Buy more now. Buy. And be happy

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

TEST

musman76
Habitué
Jestem muzykiem: Nie wiem
Status: Offline

Post #112063 autor: musman76 » 15 lis 2015, 10:47

Belmondo pisze:Proponuje skupic sie na sobie

Nie skorzystam z tej propozycji, moja osoba bowiem nie ma większego znaczenia w kwestii całościowego funkcjonowania otaczającego świata.

Belmondo pisze:kazdy normalny czlowiek
Belmondo pisze:kazdy normalny aktor

Ewidentnie uogólniasz i nadużywasz pewnych sformułowań.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2015, 10:58 przez musman76, łącznie zmieniany 2 razy.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Wróć do „Kraftwerk”