Ogłoszenie
Studio Nagrań zostało przebudowane i uruchomione w oparciu o najnowsze dostępne skrypty phpBB. W procesie konwersji z dotychczasowej wersji ("by Przemo") mogły wystąpić drobne błędy. W przypadku dostrzeżenia jakichkolwiek nieprawidłowości proszę informować Administrację.

KomponowanieCathedral in Space

Tworzysz el-muzykę? Tu możesz się podzielić informacjami na temat sprzętu, programów, brzmień, itp.

Moderatorzy: monsoon, fantomasz, radek tymecki

Autor tematu
zlord10z
Nowicjusz
Jestem muzykiem: Nie wiem
Status: Offline

Cathedral in Space

Post #107565 autor: zlord10z » 11 cze 2014, 18:08

Witam!
Staram tworzyć się klasyczną elektronikę,jednak zdarzają mi się odskoki w stronę innych brzmień.Opinie (pozytywne i negatywne) są mile widziane.
http://on-music.pl/uzytkownicy/podglad.cathedral_in_space

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

TEST

musman76
Habitué

Post #107566 autor: musman76 » 11 cze 2014, 20:26

Tak na szybko. "Dehumanizacja" ma pewien potencjał, główny motyw jest ciekawy. Poza tym z "Computer vs..." dałoby się coś wyciągnąć. Pierwszy kawałek określiłbym jako elektrohip-hop - nie moja bajka kompletnie. W drugim - subiektywnie rzecz biorąc - są jakieś takie denerwujące dźwięki.
Co do wokodera ogólnie, padają tu jakieś słowa, ale nie słychać ich za dobrze, przynajmniej w niskich tonach. Poza tym trudno coś powiedzieć, może inni coś dorzucą, doradzą i zasugerują.

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Awatar użytkownika

Belmondo
Habitué

Post #107587 autor: Belmondo » 12 cze 2014, 22:17

zlord10z pisze:Witam!
Staram tworzyć się klasyczną elektronikę,jednak zdarzają mi się odskoki w stronę innych brzmień.Opinie (pozytywne i negatywne) są mile widziane.
http://on-music.pl/uzytkownicy/podglad.cathedral_in_space

Ja napisze tak. Posluchaj sobie jak skonstruowane zostaly klasyczne utwory elektroniczne, czy inne, do ktorych chcesz nawiazywac, zwroc uwage jakich uzyto brzmien, gdzie, kiedy i dlaczego, porownaj ze swoja konstrukcja utworow. Jesli zauwazysz roznice, zastanow sie czy nie jest za wczesnie na ich publikowanie. Jesli roznicy nie zauwazysz, czeka cie wiele, ale to wiele lat ciezkiej pracy.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2014, 22:17 przez Belmondo, łącznie zmieniany 1 raz.
Let us be thankful we have commerce. Buy more. Buy more now. Buy. And be happy

Link:
BBcode:
HTML:
Ukryj linki do posta
Pokaż linki do posta

Wróć do „Komponowanie”